Par mums

30. decembrī notiek Olimpiskā centra „Ventspils” dibināšanas sapulce.

8.februārī Olimpiskais centrs „Ventspils” tiek reģistrēts LR Uzņēmumu reģistrā.

Maijā ekspluatācijā nodod divus tenisa laukumus ar mākslīgo segumu.

25.oktobrī notiek Basketbola halles atklāšanas svinības.

Tiek atjaunots stadions un izbūvēts moderns apsildāms dabīgā zāliena futbola laukums. Pilnībā renovēts tiek galvenais futbola laukums, kam arī ierīkoja apsildīšanu, kas Latvijā bija kaut kas pavisam nebijis. Ierīkots arī rezerves laukums un pilnībā pārbūvētas tribīnes.
Uzsākta Ledus halles celtniecība, kas reizē ar Vieglatlētikas manēžu tiek pabeigta 2000. gada novembrī un atzīta par labāko jaunceltni šajā gadā.

Aprīlī atklāts atjaunotais stadions ar modernu apsildāmu dabīgā zāliena futbola laukumu. 

Augustā tiek atklāts vasaras skeitparks, kas turpmākajos gados vēl tiek paplašināts.

Olimpiskais centrs „Ventspils” sāk apsaimniekot Ūdens piedzīvojumu parku.
Vasarā darbu uzsāk vēl divi jauni tenisa laukumi.
Rudenī uzsāk Pludmales akvaparka celtniecību, kurš jau 2002. gada maijā sāk darbību.

Maijā Pludmales akvaparks tiek papildināts ar vairākām jaunām konstrukcijām.
Tiek atklāta Olimpiskā centra „Ventspils” viesnīca***.
Tiek veikta stadiona renovācija.

1.augustā tiek atklāts Futbola stadions Katoļu ielā 40.
Rudenī darbu uzsāk ziemas skeitparks.
Decembrī darbu uzsāk slēpošanas kalns „Lemberga hūte”, kura augstums ir 16m.

Vasaras skeitparku papildina ar lielo rampu.
Atklāj sporta halli „Pārventa”. Tā bija sevišķi piemērota minifutbola spēlēšanai un futbola treniņiem ziemā, bet pamazām sporta halle Pārventa kļuva arī par Ventspils volejbola centru. Turklāt tajā tika ierīkota Ventspilī pirmā kāpšanas siena iekštelpās.
Tiek sākta Sporta nama „Centrs” celtniecība.

Rekonstruē futbola laukumu pie sporta halles „Pārventa”.
Darbu uzsāk „Piedzīvojumu parks” ar BMX trasi un futbola laukumu.
Tiek uzsākta Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka rekonstrukcija.
Pavasarī tiek uzsākta „Piedzīvojumu parka” servisa ēkas celtniecība, kas ekspluatācijā tiek nodota 2007.gada nogalē.

Maijā tiek atklāts Sporta nams „Centrs”.
Ar jaunām atrakcijām visai ģimenei tiek papildināts „Piedzīvojumu parks”.
Tiek uzsākti un 2009.gada sākumā pabeigti Olimpiskā centra „Ventspils” viesnīcas kafejnīcas paplašināšanas darbi.

Decembrī pabeigta vērienīgā Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka rekonstrukcija.

No maija līdz decembrim Minifutbola laukuma ierīkošana ar sintētisko segumu sporta ielā 5.
Augustā notiek sanāksmes telpas izbūve Olimpiskā centra „Ventspils” viesnīcā, Lielajā prospektā 33.

No jūlija līdz novembrim norit Tenisa laukuma rekonstrukcija Sporta ielā 5.

Aprīlī uzsākti rekonstrukcijas darbi airēšanas bāzē „Dampeļi”.
Augustā uzsākta Piedzīvojumu parka servisa ēkas rekonstrukcija.

No jūlija līdz septembrim tiek veikti ledus halles rekonstrukcijas darbi. Ledus arēnas kopējā platība ir 1970 m², un tajā ir tribīnes ar 942 skatītāju vietām. Rekonstrukcijas darbi paplašināja ledus laukumu, lai uz tā joprojām varētu rīkot augstākā līmeņa mačus šorttrekā. 

Maijā pabeigti airēšanas bāzes "Dampeļi" rekonstrukcija. Tika rekonstruēta modernākas telpas, pašiem savas trenažieru zāles, telpas drēbju žāvēšanai, pirtiņas un skaisti sakoptas apkārtnes.

Piedzīvojumu parka atrakciju zonas izveide un noliktavas ēkas izbūve.

Servisa mājas rekonstrukcija Piedzīvojumu parkā.

Decembrī pabeigti Basketbola halles rekonstrukcijas darbi (tribīņu remonts, grīdas rekonstrukcija, jauns tablo, rekonstruēta ventilācijas sistēma, elektroapgādes pilnveidošana).

Vieglatlētikas stadiona un manēžas rekonstrukcija. Manēžā izbūvēti Starptautiskā Vieglatlētikas federācijas prasībām atbilstoši skrejceliņi ar virāžām, 60 m sprinta taisne, augstlēkšanas, tāllēkšanas un kārtslēkšanas sektori, tenisa laukums, diska un šķēpa mešanas treniņu sektori, kā arī skrejceļa segums atjaunošana.

Katoļu ielas Futbola stadionā uzstādīts mākslīgais segums.

BMX trases pilnveidošana.

Ielu vingrošanas laukuma izbūve.

Atklāts Ielu vingrošanas stadions Olimpiskā centra teritorijā.

BMX trases rekonstrukcija. Paaugstināts starta kalns un pagarināta finiša zona, trases kopējais garums ir palielinājies par 10m, un tas šobrīd ir 368 m. Trasē ir divas taisnes, bet vienlaicīgi taisnē var braukt 8 sportisti. Skatītājiem uz zemes paaugstinājuma uzstādītas tribīnes ar 400 vietām.

Pludmales volejbola stadiona izveide Zilā karoga pludmalē. Pludmales volejbola stadionā ir pieci pludmales volejbola laukumi, pārģērbšanās kabīnes, noliktava un treneru telpa, kā arī dušas un laukumu apgaismojums. Ikdienā pie volejbola laukumiem atradīsies pārvietojamas skatītāju tribīnes ar 48 sēdvietām.

Atklāj jaunu atlētikas un fitnesa zāli, kā arī rekonstruē futbola laukumu Pārventas sporta kompleksā. Jaunās trenažieru un aerobikas zāles 285 m² platībā ir aprīkotas ar modernu, daudzpusīgu inventāru, kas nodrošina kvalitatīvu treniņu procesu. 

Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zāles paplašināšana. 

Maijā uzsāk tenisa korta pārbūvi. Korta pārbūves laikā noņemtas vecā seguma visas kārtas 75 cm dziļumā un uzlikts jauns segums, kā arī izbūvēta jauna lietus ūdens novadīšanas sistēma un rekonstruēts apgaismojums.

Augustā atklāj rekonstuēto tenisa kortu ar diviem laukumiem. 

Basketbola hallē atklāts fizioterapijas centrs, kuru ar pašvaldības finansējumu bez maksas izmanto vairāk nekā 2100 sporta skolas “Spars” un sporta klubu bērni un jaunieši.

Aprīlī Stadionā aklāj jaunu LED video ekrānu. Jaunais LED video ekrāns ir ar augstu attēla izšķirtspēju, kas nodrošina nevainojamu un spilgtu attēlu. Ekrāna komplektācijā ir visas nepieciešamās programatūras un aprīkojums, lai to varētu izmantot sporta un kultūras pasākumos. 

Maijā atklāj Basketbola halles rekonstruēto atlētikas zāli. Pēc rekonstrukcijas no 389 m2 līdz 417 m2 ir paplašināta atlētikas zāles platība, uzlabota ventilācijas sistēma, nomainīts grīdas segums, veikta starpsienu pārbūve, krāsošanas un flīzēšanas darbi, kā arī apgaismojuma un durvju nomaiņa. Atlētikas zālē iegādāti jauni trenažieri -  16 kardio, 5 spēka un 4 medicīniskās grupas trenažieri, kā arī stiepšanās stienis, spēka stacija un treniņu aprīkojums - stieņi, paklājiņi, jostas. Ir uzlaboti un saremontēti 47 esošie trenažieri.

Maijā Piedzīvojumu parka BMX trasē atklāj jauno BMX servisa ēku. Tā ir moduļu tipa, ēkā iekārtotas zēnu un meiteņu ģērbtuves, kā arī tualetes un dušas. Ēka piemērota arī personām ar kustību traucējumiem. Servisa ēkā ir arī velosipēdu noliktava, trases inventāra uzglabāšanas telpa, kā arī remontu darbnīca, un ēkas otrajā stāvā izvietota telpa tiesnešiem un treneriem.

Septembrī Sporta nama “Centrs” sporta zālē ir pabeigta jaunas grīdas sistēmas izbūve un triecienus amortizējoša grīdas seguma ieklāšana.

Baketbola halle uzsākti fozoterapijas centra pārbūves darbi. Pārbūves rezultātā plānots veikt fizioterapijas centra paplašināšanu, pēc kā fizioterapijas centra kopējā platība būs 100 m2, un tiks izveidotas papildus piecas procedūru vietas, kā arī vingrošanas zona.

Februārī Basketbola hallē atklāts paplašinātais fizioterapijas centrs. Paplašinātā fizioterapijas centra kopējā platība ir 100 m2, un izveidotas papildus piecas procedūru vietas, kā arī vingrošanas zona.