Olimpiskā centra "Ventspils" viesnīca

Lielais prospekts 33, Ventspils, LV-3601

Olimpiskā centra "Ventspils" viesnīca atrodas pilsētas centrā blakus daudzfunkcionālam sporta centram. 2003.gada 1.jūnijā atvērtā viesnīca piedāvā ērtas un mājīgas naktsmītnes gan īsai vizītei, gan ilglaicīgai dzīvošanai kā grupām, tā arī individuālajiem viesiem.

Viesnīcas trīs stāvos ierīkoti divvietīgi, trīsvietīgi, pusluksa numuri, kā arī viens četrvietīgs numurs (kopā ap 154 vietām). Visos numuros ir TV, bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums, dušas un tualetes. Pagalmā pie viesnīcas ir bezmaksas auto stāvlaukums. 

Augstos viesu apkapošanas standartus viesnīcā apliecina kvalitātes zīme "QLatvia", kā arī viesnīca ir sertificēta pēc starptautiskā viesnīcu kvalifikācijas standarta "Hotelstars Union".

Plašāka informācija par Olimpiskā centra "Ventspils" viesnīcu pieejama www.hotelocventspils.lv.

Konferenču zāle

Zālē iespējams organizēt prezentācijas un konferences 30 cilvēku lielai grupai. Tajā pieejama TV, DVD un CD aparatūra, projektors un ekrāns. Nepieciešamības gadījumā iespējama logu aptumšošana. Kafejnīca "Zītari" palīdzēs kafijas paužu, pusdienu un banketu organizēšanā.

Kafejnīca "Zītari"

Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcā ir atvērta kafejnīca “Zītari”, kas ik dienas darbojas no plkst. 7.00 līdz 22.00 un piedāvā plašu ēdienu klāstu par draudzīgām cenām.

Viesnīcas kafejnīcas telpas ir izremontētas un gaumīgi iekārtotas. Darba dienās no plkst. 11.00 līdz 16.00 pieejams komplekso pusdienu piedāvājums.

Tālr. +371 26585711

Cenas

Cenas skatīt ŠEIT

Saistītie jaunumi

Saistītie albumi

Partneri