Futbola stadions (Katoļu iela 40)

Katoļu iela 40, Ventspils, LV-3601

Futbola stadions Katoļu ielā 40 aprīkots ar jaunu pēdējās paaudzes sintētisko segumu, kas vizuāli un pēc tehniskajiem parametriem ļoti līdzinās dabīgajam zālienam.

Futbola laukumam ierīkots mākslīgais apgaismojums, kas nodrošina labu redzamību treniņu un spēļu laikā, un skatītāju tribīnes ar 500 sēdvietām. Sportistu ģērbtuves ierīkotas blakus laukumam esošajā Ventspils 2.pamatskolā. Futbola laukumā notiek gan ikdienas treniņi, gan plašāka mēroga sacensības, piemēram, Latvijas čempionāta virslīgas un 1. līgas spēles.


Ar Ventspils pilsētas domes finansiālu atbalstu pilsētas iedzīvotājiem ir iespēja futbola laukumu apmeklēt bez maksas:

Bezmaksas apmeklējuma laiki:

Pr — Pk || 18.30 — 20.30
Se — Sv || 17.00 — 19.00 

Sacensību dēļ iespējamas izmaiņas noteiktajos bezmaksas apmeklējuma laikos. Par izmaiņām informācija būs pieejama Futbola stadiona kasē.

2014. gadā futbola laukums tika paplašināts par vienu metru garumā un par vienu metru platumā, lai tas atbilstu starptautiskiem standartiem. Pie tā izbūvēts arī iesildīšanās laukums un paplašinātas drošības zonas. Uz paplašinātā laukuma uzklāts jauns pēdējās paaudzes sintētiskais segums. Futbola laukuma rekonstrukcija notika ar Latvijas Futbola federācijas atbalstu, kas nodrošināja ar jauno segumu un veica tā ieklāšanas darbus. Futbola laukuma segums, ieskaitot drošības un iesildīšanās zonu tagad ir 101,5m x 65,5 m un šāds laukuma izmērs atbilst UEFA I un II kategorijas stadiona prasībām.

Lasīt tālāk

Cenas

 

Pakalpojuma veids Mērvienība Cena EUR ar PVN Paskaidrojums
Futbola laukuma izmantošana treniņiem 1 stunda 55,00  
Futbola laukuma izmantošana spēlēm 1 stunda 95,00 ar tablo, apskaņošanu
Futbola puslaukuma izmantošana treniņiem 1 stunda 28,00  
Futbola laukuma izmantošana ar mākslīgo apgaismojumu treniņiem 1 stunda 110,00  
Futbola laukuma izmantošana ar mākslīgo apgaismojumu spēlēm 1 stunda 115,00 ar tablo, apskaņošanu
Futbola puslaukuma izmantošana ar mākslīgo apgaismojumu treniņiem 1 stunda 70,00