Sporta nams "Centrs"

Brīvības iela 14, Ventspils, LV-3601

Sporta namā "Centrs" ar kopējo platību 2360,1 m² atrodas un ikvienam ir pieejama moderna šautuve ar 8 šaušanas celiņiem un Baltijā lielākā ārējā alpīnistu siena. Tāpat sporta bāzē izbūvēta kompleksā sporta zāle un ierīkota smagatlētikas zāle, ārējais sporta spēļu laukums un vieglatlētikas sektori. Pie ēkās iekārtotas ērtas, bezmaksas autostāvvietas.

Sporta namā „Centrs” nodarbības notiek gan Ventspils 1. ģimnāzijas un Centra pamatskolas skolēniem, gan Nacionālo bruņoto spēku karavīriem un jaunsargiem, kā arī visiem citiem sportot gribētājiem.

Kāpšanas siena

Sporta namā „Centrs” izveidota Baltijā modernākā kāpšanas siena, kas ir 11m plata, 14m augsta un ar pārkari ~6m, kā arī 30 m gara bolderinga siena, kuras lielais garums un maršrutu dažādība ļauj to lieliski izmantot arī nopietniem kāpējiem iesildoties, trenējot izturību, un veicot ilgstošus kāpšanas tehnikas vingrinājumus.

Sporta namā „Centrs” nodarbības notiek instruktora uzraudzībā pirmdienās, trešdienās no plkst. 18.00 līdz 20:00 un sestdienās, svētdienās, iepriekš piesakoties pa tālruni. Instruktora telefona numurs 28823650 - Dace. 

Laikā no oktobra līdz pavasarim, kad Sporta nama „Centrs” kāpšanas siena nedarbojas, interesentiem iespējams izmantot Sporta halles „Pārventa” kāpšanas sienu.
Nodarbības kāpšanas sportā instruktora uzraudzībā notiek:

  • otrdienās no plkst. 18:00 līdz 20:00;
  • ceturtdienās no plkst. 18:00 līdz 20:00;

Iespējams vienoties arī par Jums ērtāku laiku (tai skaitā svētdienās) iepriekš piesakoties pie instruktora. Instruktoru telefona numuri 28823650 - Dace, 28237749 - Kārlis.

Nodarbības kāpšanas sportā notiek instruktoru uzraudzībā!

Papildus informāciju par kāpšanas sportu un nodarbībām var iegūt Ventspils kāpšanas sporta kluba mājas lapā www.cityclimbers.lv

Sporta spēļu zāle

Sporta nama „Centrs” sporta spēļu zāle ir 36 metrus gara un 20 metrus plata ar stacionārām skatītāju tribīnēm 150 vietām. Zālē iespējams nodarboties gan ar basketbolu, gan volejbolu, gan arī spēlēt tenisu. 

Šautuve

Sporta nama "Centrs" šautuvē izbūvēti 8 šaušanas celiņi, ar iespējām šaut 50 m, 25 m, 10 m distancēs.

Līdz šim šautuvē jau notikušas sacensības Latvijas II un III Olimpiādes laikā, bet ikdienā šaušanas nodarbības iespējams apmeklēt ikvienam interesentam. Šautuvē īpaši gaidīti ir tie, kam nepieciešams piešaut savus ieročus.

Papildus informācija pie instruktora Ulda Jaunsproģa pa tālr. - +371 26549265

Saistītie jaunumi

Partneri