Ūdens piedzīvojumu parks

Lauku iela 5, Ventspils, LV-3601

Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā pieejamas sporta, atpūtas un atveseļošanās iespējas dažāda vecuma grupu iedzīvotājiem un sportistiem.

Ūdens piedzīvojumu parka Sporta komplekss piedāvā lielo un mazo peldbaseinu, atlētikas zāli, aerobikas zāles, bet Ūdens atrakciju un SPA komplekss - relaksāciju un izklaidi ūdens atrakcijās un SPA.

Vairāk informācijas par Ūdens piedzīvojumu parku atradīsiet www.udensparks.lv 

Ūdens atrakciju un SPA komplekss

Ūdens atrakciju zonā izveidots 1,6 m dziļš mākslīgo viļņu baseins, kurā viļņi darbojas periodiski. Baseinā ir pretstraumes masāža un strūklas. Šajā daļā ir arī siltais baseins ar ūdens kaskādi un horizontālām masāžas strūklām, bērnu baseins ar figūrām - čūsku, putnu un sēni, kā arī divas 53 un 56 m garas un 6 m augstas slīdrenes, „Kalnu upe”, divas SPA vannas un sauna.

SPA zonā atrodas trīs dažādas pirtis – Turku pirts, aromātiskā sauna un Tylarium sauna, sāls istaba, aukstā ūdens baseins, masāžas dušas, aukstā ūdens toveris un mākslīgā ledus ģenerators.

Apmeklējuma cenas pieejamas ŠEIT

Atlētikas zāle

Atlētikas zāle aprīkota ar jauniem un moderniem ASV ražojuma trenažieriem, tajā ierīkota jaudīga ventilācijas sistēma. Lai nodrošinātu pilnvērtīgu treniņu, profesionāls treneris izstrādās individuālo treniņa programmu, ņemot vērā katra klienta fizisko sagatavotību un prasības.

Instruktors atlētikas zālē pieejams darba dienās no plkst. 9.00 līdz 12.00 un no plkst. 16.00 līdz 19.00.

Apmeklējuma cenas pieejamas ŠEIT

Aerobikas un vingrošanas zāles

Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā aerobikas nodarbības notiek divās telpās, kuras aprīkotas ar modernu Reebok firmas fitnesa inventāru.

Apmeklējuma cenas, kontaktinformācija un noslogojuma grafiks pieejams ŠEIT

Lielais un mazais peldbaseins

Lielajam peldbaseinam ir sacensībām piemērots  garums - 25 m, dziļums peldbaseina galos 1m 78 cm un 1m 32 cm. Peldbaseinam ir 4 celiņi.
Peldbaseina noslogojuma grafiks un cenas pieejamas ŠEIT.

Mazais peldbaseins ir 12,75 m garš ar dziļumu no 0,75 m līdz 1,22m ar papildus aprīkojumu - pretstraumi, zemūdens masāžu, zemūdens apgaismojumu. Pie baseina ir sauna.
Peldbaseina noslogojuma grafiks un cenas pieejamas ŠEIT.

Saistītie jaunumi

Saistītie albumi