BMX trase

Krustkalna iela 5, Ventspils, LV-3601

Ventspils Piedzīvojumu parka teritorijā atrodas viena no modernākajām BMX trasēm Latvijā. Šajā BMX trasē ir izveidoti dažādas sarežģītības tramplīni un virāžas, un tā ir veidota ar mērķi, lai rīkojot sacensības, varētu pēc iespējas objektīvāk novērtēt braucējus. BMX trasē var rīkot starptautiska līmeņa BMX sacensības - Eiropas čempionātu un kausu posmus.

2015. gadā, trases rekonstrukcijas laikā, līdz 5m augstumam ir paaugstināts starta kalns. Paaugstinot starta kalnu un pagarinot finiša zonu, trases kopējais garums ir palielinājies par 10m, un tas šobrīd ir 368 m. Trasē  ir divas taisnes, bet vienlaicīgi taisnē var braukt 8 sportisti. Skatītājiem uz zemes paaugstinājuma uzstādītas tribīnes ar 400 vietām.

2019.gadā Piedzīvojumu parka BMX trasē atklāta jauna BMX servisa ēka. Tā ir moduļu tipa, ēkā iekārtotas zēnu ģērbtuves ar 20 skapīšiem, meiteņu ģērbtuves ar 4 skapīšiem, kā arī tualetes un dušas. Ēka piemērota arī personām ar kustību traucējumiem. Servisa ēkā ir arī velosipēdu noliktava, trases inventāra uzglabāšanas telpa, kā arī remontu darbnīca un ēkas otrajā stāvā izvietota telpa tiesnešiem un treneriem.

Iedzīvotājiem pieejamie bezmaksas laiki: pirmdien, trešdien, piektdien plkst. 12.00 – 13.00.

Saistītie jaunumi