jaunumi

sports

Futbola laukumos kopj un atjauno zālienu

Ventspils centrālais futbola laukums ar dabīgā zālāja segumu ir atzīts par vienu no labākajiem Latvijā. Lai centrālo laukumu un rezerves futbola laukumu uzturētu augstā līmenī visas sezonas laikā, Olimpiskajā centrā norisinās zāliena kopšanas un atjaunošanas darbi, kurus veic SIA “Galantus”, izmantojot speciālas iekārtas, kas paredzētas tieši futbola laukumu kopšanai.

Aptuveni 15 000 kvm platībā tiek veikta zāliena aerācija un vertikulēšana, kam seko zāliena piesēšana, smilšošana un miglošana. Rezultātā centrālā un rezerves futbola laukuma zāliens tiks atkopts pēc slodzes - izlīdzināts, padarīts mīkstāks, apgādāts ar gaisu un vērtīgām vielām, kā arī atbrīvots no pelējuma un nezālēm.

Šos darbus iespējams veikt pateicoties valsts piešķirtajam finansējumam. Projekts realizēts par LR Izglītības un zinātnes ministrijas finansējumu valsts nozīmes sporta attīstības projektu īstenošanai – Olimpiskā centra “Ventspils” attīstībai 2018. gadā. Projekta kopējās izmaksas ir 11899,62 EUR. Darbus plānots pabeigt līdz š.g. 2.jūlijam.

Olimpiskā centra “Ventspils” centrālajā laukumā 12.jūlijā gaidāma FK “Ventspils” UEFA Eiropas līgas 1.kārtas spēle pret Albānijas klubu "Luftetari".