Olimpiskā centra “Ventspils” dzimšanas dienas akcijas noteikumi

 

 1. Laika periodā no 2018. gada 1.oktobra līdz 2018. gada 31.oktobrim,  individuālajiem apmeklētājiem un grupām, iegādājoties pakalpojumu vai abonementu kādā no Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un atpūtas bāzēm (skatīt 3.punktu), tiek izsniegti 100% atlaides kuponi (turpmāk tekstā – kuponi) kopā ar pirkuma čeku identiska pakalpojuma apmeklējumam vai abonementam.
 2. Laika periodā no 2018.gada 1.oktobra līdz 2018. gada 31.decembrim personām, kuras uzrādīs kuponus, tiks sniegts identisks pakalpojums, kāds norādīts tam pievienotajā pirkuma čekā, bez maksas.
 3. Pakalpojumus akcijas ietvaros ir iespējams iegādāties šādās Olimpiskā centra “Ventspils” sporta un atpūtas bāzēs:
 • Basketbola hallē;
 • Ledus hallē
 • Ūdens piedzīvojumu parkā;
 • Piedzīvojumu parkā
 • Sporta namā “Centrs”
 • Pārventas sporta kompleksā.
 1. 1.punktā noteiktajai akcijai netiek piemērotas citas spēkā esošās akcijas un noreķini ar Ventspils virtuālās vēstniecības naudas zīmēm “Ventiem”. Akcija nav attiecināma uz dāvanu karšu iegādi un izbraukšanas žetonu iegādi.
 2. Kupons kā norēķinu līdzeklis derīgs tikai kopā ar pirkuma čeku konkrētajam uz tā norādītajam pakalpojumu veidam, apmeklētāju kategorijai, un tikai norādītajā derīguma termiņā. Kupons nav derīgs citu pakalpojumu apmaksai, tajā skaitā, dāvanu karšu iegādei.
 3. Akcija norisinās no 2018.gada 1.oktobra līdz 2018.gada 31.oktobrim.
 4. Kuponu izmantošanas termiņš ir no 2018.gada 1.oktobra līdz 2018.gada 31.decembrim.