Centrālais sporta komplekss

Sporta iela 7/9, Ventspils, LV-3601

Olimpiskā centra "Ventspils" stadions ir piemērota vieta starptautisku un valsts mēroga sacensību rīkošanai. 

Šeit atrodas vieglatlētikas arēna ar tāllēkšanas, augstlēkšanas, kārtslēkšanas un lodes grūšanas sektoriem, apsildāms centrālais futbola laukums, pie kura ir tribīnes ar 3200 skatītāju vietām. 

Teritorijā ierīkoti tenisa korti ar četriem laukumiem, kā arī rezerves futbola laukums un minifutbola laukums. 

Stadions

Centrālajā sporta kompleksā, Sporta ielā 7/9, blakus Basketbola hallei un Ledus hallei, atrodas Stadions ar diviem futbola laukumiem, vieglatlētikas arēnu un tenisa kortiem.

Par Stadiona laukumu izmantošanu treniņiem vai sacensībām, lūdzam sazināties ar pārvaldnieku pa tālruni +371 26147081 vai e-pastu 

Centrālais futbola laukums un vieglatlētikas arēna

Starptautisko un valsts mēroga sacensību rīkošanai futbolā un vieglatlētikā piemērota vieta ir Olimpiskā centra „Ventspils” Stadions, kurā atrodas centrālais futbola laukums un vieglatlētikas arēna.

Stadiona dabīgā zālāja futbola laukums ir 65x110m. Laukums ir apsildāms un uz tā regulāri notiek Latvijas Virslīgas spēles futbolā, kā arī UEFA kausa izcīņas atlases spēles. Apkārt futbola laukumam atrodas vieglatlētikas skrejceļš un vieglatlētikas sektori, kas atbilst starptautisko vieglatlētikas sacensību rīkošanas prasībām.

Centrālā futbola laukuma platība ir 7860 m2. Stadiona kopējā platība ir ap 10 hektāriem. Tribīnēs ir vietas 3200 skatītājiem un ir ierīkota loža VIP personām, kā arī iespēja ierīkot kafejnīcu un telpas presei.

Tenisa korti

Olimpiskajā centrā „Ventspils”, blakus Ledus hallei, ierīkoti četri tenisa laukumi. Visi aprīkoti ar mākslīgo segumu (hard). Pie tenisa laukumiem ir sēdvietas 600 skatītājiem. Olimpiskā centra „Ventspils” tenisa laukumos iespējams rīkot liela mēroga sacensības, sākot no Eiropas Tenisa Asociācijas (ETA) rīkotajiem jaunatnes turnīriem līdz pat Deivisa kausa mačiem.

Informācija par treniņiem pieejama pie trenera Andra Šteinharda, tālr - +371 29234874 vai trenera Edija Frīzendorfa, tālr - +371 20232838

Rezerves futbola laukums

Ikdienas treniņiem un sacensībām futbolā ir paredzēts Stadiona rezerves laukums 68x115m, ar dabīgā zālāja segumu. Blakus tam ierīkoti moderni šķēpmešanas un disku mešanas sektori, kā arī iekopts zālājs dažādu sporta spēļu organizēšanai un vieta virves vilkšanas ikdienas treniņu un sacensību rīkošanai.

Mini futbola laukums

Blakus Tenisa kortiem atrodas Mini futbola laukums ar mākslīgo segumu un bortiem. Futbola laukuma izmērs ir 20x40m.

Saistītie jaunumi

Partneri