jaunumi

sports

Ventspilī norisinās starptautiska treniņnometne jaunajiem hokejistiem!

No sestdienas, 9. jūnija, Olimpiskā centra “Ventspils” Ledus hallē norisinās hokeja treniņu aktivitātes Oskara Bārtuļa un Kārļa Skrastiņa starptautiskās hokeja nometnes dalībniekiem.

Nometne tiek organizēta jau astoto gadu, bet Ventspilī tā notiek ceturto gadu pēc kārtas, un tā norisinās no 9.jūnija līdz 17.jūnijam. Hokeja meistarības nometne paredzēta bērniem un jauniešiem vecumā no 9 līdz 17 gadiem. Šogad nometne pulcēs teju 100 dalībniekus no Latvijas, Lietuvas, Zviedrijas, Baltkrievijas, Vācijas, Krievijas un Norvēģijas. Nometnē piedalās arī Ventspils jaunie hokejisti, kuri trenējas hokeja klubā “Venta 2002”.

Nometnes programmā iekļauti divi ledus treniņi un viens vispārējās fiziskās sagatavošanās treniņš dienā. Jaunie hokejisti nometnē trenējas četrās dažādās vecuma grupās. Treniņu laikā tiek apgūta un attīstīta ripas kontroles un metienu tehnika, kā arī slidošanas tehnika.

Trešdien, 13.jūnijā, nometnes dalībniekiem ir paredzēts atšķirīgs dienas režīms, jo tad ir ieplānotas dažādas sporta spēles un stafetes, kā arī citas sportiskas aktivitātes un tikšanās ar treneriem.

Paralēli bērnu un jauniešu treniņiem, savu sportisko meistarību pie augstas klases treneriem pilnveidos arī  Kontinentālas hokeja līgas (KHL) pieaugušie spēlētāji, tostarp arī pats Oskars Bārtulis.

Treniņiem tiks izmantotas dažādas Olimpiskā centra “Ventspils” sporta bāzes - gan Ledus halle, gan Vieglatlētikas manēža un stadions. Nometnes laikā dalībnieki un treneri uzturēsies Olimpiskā centra “Ventspils” viesnīcā.

Kā atzīst nometnes organizatori, jau ceturto gadu pēc kārtas Ventspils ir izraudzīta par nometnes norises vietu, jo Olimpiskajā centrā “Ventspils” ir ideāli apstākļi hokeja nometnei – visa nepieciešamā sporta infrastruktūra atrodas vienuviet, vadība ir atsaucīga un pretimnākoša, bet viesnīcas darbinieki rūpējas par laipnu uzņemšanu. Organizatori augstu novērtē arī Olimpiskā centra “Ventspils” speciālistus un nometnes ietvaros plāno izmantot fizioterapijas pakalpojumus.