jaunumi

izklaide

Sporta klubs “Favorīts” sportisti gūst panākumus starptautiskās sacensībās

Polijā aizvadītas kikboksa sacensības “Baltic Cup", kurās piedalījās 120 dalībnieki no 8 valstīm. No Ventspils sporta kluba “Favorīts” sacensībās Kick light disciplīnā trenera Igora Likova piedalījās 4 sportisti un ieguva 2 zelta, vienu sudraba un vienu bronzas medaļu.

Favorītu pārstāvēja Daniels Likovs, Edgars Tumiņš, Maikls Gasanovs un Danils Galkins, kuri aizvadīja iespaidīgas cīņas Kick Light disciplīnā. Daniels svara kategorijā līdz 69 kg aizvadīja trīs cīņas, visās izcīnīja pārliecinošas uzvaras un tika pie zelta godalgas. Edgars svara kategorijā līdz 94 kg uzreiz cīnījās finālā, kurā bija galvas tiesu pārāks, arī kļūstot par Baltijas kausa uzvarētāju.
Trīs cīņas svara kategorijā līdz 57 kg Baltijas kausā arī Maiklam un arī viņam izdevās tikt līdz finālam, turklāt abās cīņās uzvaru nodrošinot priekšlaicīgi. Taču finālā pārāks izrādījās Polijas sportists, līdz ar to ventspilniekam šoreiz sudrabs. Danils arī startēja svara kategorijā līdz 57 kg, sākot ar skaistu uzvaru, taču pusfinālā piekāpās mājiniekam, kurš vēlāk izrādījās labāks arī cīņā ar Gasanovu. Danilam Polijā bronzas medaļa.
Jau šīs nedēļas nogalē Favorīta sportisti dosies uz taekvondo sacensībām Rīgā.
 
Apsveicam sportistus ar gūtajiem panākumiem un pateicamies trenerim Igoram Likovam par ieguldīto darbu!