jaunumi

sacensības

Rebeka Koha un Ritvars Suharevs uzvar Latvijas U20 čempionātā svarcelšanā

2.jūnijā Dobelē aizvadīts Latvijas U20 čempionāts svarcelšanā, kurā pārliecinoši triumfēja Ventspils olimpiskās vienības sportisti Rebeka Koha un Ritvars Suharevs. Rebeka pārliecinoši uzvarēja sieviešu konkurencē, bet Ritvars ar jaunu personīgo rekordu triumfēja svara kategorijā līdz 85 kg.

Sacensībās sievietes netika dalītas svara kategorijās, viņu rezultātus vērtējot pēc Sinklera tabulas. 2016.gada Riodežaneiro olimpisko spēļu ceturtās vietas ieguvēja Koha raušanā pacēla 94 kilogramus, bet grūšanā 112 kilogramus. Summā viņa pacēla par 14 kilogramiem mazāk nekā šā gada Eiropas čempionātā, kurā ventspilniece izcīnīja pārliecinošu uzvaru.

Dāmu ieskaitē otro vietu guva 53,4 kilogramus smagā Daniela Ivanova (Ventspils sporta skola “Spars”). Viņa raušanā pacēla 75 kilogramus, bet grūšanā tika galā ar 96 kilogramiem. Savukārt trešā bija 59,2 kilogramus smagā Marija Petrova no Ludzas, kura raušanā tika galā ar 53 kilogramiem, bet grūšanā – 65 kg.

Tikmēr vīri sacentās astoņās svara kategorijās čempionu titulus iegūstot Vladam Prokofjevam (līdz 56 kilogramiem), Maksimam Petrovam (līdz 62 kilogramiem), Artjomam Griščenko (līdz 69 kilogramiem), Artūram Vasiļenokam (līdz 77 kilogramiem), Ritvaram Suharevam (līdz 85 kilogramiem), Armandam Mežinskim (līdz 94 kilogramiem), Laurim Loginam (līdz 105 kilogramiem) un Edgaram Zemrūķim (virs 105 kilogramiem).

Sporta un augstas klases starptautisku sportisko sasniegumu attīstību, kā arī veselīgu dzīvesveidu atbalsta SIA “LDZ Cargo”. 

Apsveicam mūsu sportistus ar gūtajiem panākumiem un pateicamies treneriem Eduardam Andruškēvičam un Viktoram Ščerbatiham par ieguldīto darbu!