jaunumi

sports

Olimpiskajā centrā “Ventspils” turpinās tenisa korta pārbūve

Jau divus mēnešus Olimpiskā centra “Ventspils” vienā no diviem tenisa kortiem aktīvi norit laukuma pārbūves darbi, kurus veic SIA “Būvfirma INBUV”.

Tenisa korts ar diviem laukumiem, kurā pašlaik norit pārbūve, ekspluatācijā nodots 2002. gadā. Pārbūves laikā ir noņemtas vecā seguma visas kārtas 75 cm dziļumā un uzklāts jauns segums, kā arī darbu gaitā tiek izbūvēta jauna lietus ūdens novadīšanas sistēma un rekonstruēts apgaismojums. Paredzēts iegādāties arī jaunu tenisa spēles aprīkojumu un uzstādīt jaunas tribīnes. Tenisa korts pēc pārbūves būs arī paplašināts, izbūvējot nepieciešamās drošības zonas un būs atbilstošs starptautiskām prasībām. Būvniecības darbus plānots pabeigt š.g.1.augustā.

Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā ir izbūvēti divi tenisa korti, kopā ar četriem laukumiem. Būvniecības darbu laikā tenisisti var turpināt izmantot otru tenisa kortu, kurš tika atjaunots 2013. gadā, kā arī tenisistiem ir pieejams Vieglatlētikas manēžā esošais tenisa laukums. Kamēr top jaunais tenisa korts, aizvadītajā nedēļas nogalē, 21. un 22.jūlijā, blakus esošajā tenisa kortā norisinājās Bērnu tenisa turnīrs U-8 Red vecuma grupai un U-9 Orange vecuma grupai.

Kopējās tenisa korta pārbūves izmaksas ir 157 500 EUR.  Projekta īstenošana ir līdzfinansēta no valsts budžeta līdzekļiem. Projekts realizēts par LR Izglītības un zinātnes ministrijas finansējumu valsts nozīmes sporta attīstības projektu īstenošanai – Olimpiskā centra “Ventspils” attīstībai 2018. gadā.