jaunumi

izklaide

Notiks Orientēšanās sacensības

Orientēšanās sporta cienītāji tiek gaidīti piedalīties „Ventspils  AZIMUTS  2018” un Kurzemes Taku orientēšanās seriāla posmā 14.jūnijā no plkst. 16:00 līdz plkst. 18:30 piejūras betonētā ceļa Ziemeļu daļā.

Orientēšanās starts atvērts no plkst. 16:00 līdz 18:30 (šajā laika intervālā dalībnieks pats var izvēlēties, cikos startēt). Finišu slēdz 19:30. Orientēšanās sacensībās tiek piedāvātas ikvienam vecumam un meistarībai atbilstošas distances. Ir distance iesācējiem, kuras veikšanai nav nepieciešamas priekšzināšanas orientēšanās sportā. Iesācējiem tiek nodrošināta apmācība un kompass. Dalībniekam nepieciešams skriešanai pa mežu piemērots apģērbs un apavi. Papildus informācija par orientēšanās sacensību norisi www.okzk.lv vai pazvanot pa tālruni 29174891.

Taku Orientēšanās starts atvērts no plkst. 16:00 līdz 18:30 un tā ir īpaša orientēšanās sporta disciplīna, kurā ātrums nav noteicošais. Līdz ar to, šīs sacensības ir pieejamas pat lēna un mierīga pārgājiena cienītājiem un cilvēkiem ar īpašajām vajadzībām, pat tiem kuri pārvietojas ratiņkrēslos vai lieto citus atbalsta līdzekļus.

Sports ir daļa no veselīga dzīvesveida, un Tautas sporta pasākums "Nāc un sporto!" ir iespēja ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.

Aicinām būt aktīviem un piedalīties sporta aktivitātēs! 

Pasākumi organizēti ES projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī’” ietvaros!