jaunumi

izklaide

Nosvini dzimšanas dienu OC “Ventspils” atpūtas objektos!

Tuvojas dzimšanas diena, bet nezini, kur to nosvinēt? Olimpiskā centra „Ventspils” atpūtas objektos ir iespējams atzīmēt dzimšanas dienu par īpaši izdevīgām cenām. Īpašais dzimšanas dienu piedāvājums ir pieejams Ūdens piedzīvojumu parkā, Pludmales akvaparkā un Piedzīvojumu parkā.

Ūdens piedzīvojumu parkā pašam gaviļniekam dzimšanas dienā ieeja ir bez maksas, bet, ja gaviļniekam līdzi nāk vismaz pieci draugi, tie saņem 20% atlaidi. Jubilārs ar draugiem savu dzimšanas dienu var atzīmēt arī četru dienu laikā pirms vai pēc faktiskā dzimšanas dienas datuma, tad viņam un viesiem tiks piedāvāta 20% atlaide. Piedāvājums attiecas uz ūdens atrakcijām un SPA.

Pludmales akvaparkā dzimšanas dienas gaviļniekam esošajā dienā ir bezmaksas ieeja, bet svinību dalībnieki (5 un vairāk personas) saņem 20% atlaidi. Apmeklējums jāpiesaka iepriekš, un apmeklējuma datums drīkst atšķirties no dzimšanas dienas datuma ne vairāk kā par 4 dienām.

Piedzīvojumu parkā ne tikai dzimšanas dienu, bet arī vārda dienu svinētājiem tiek piedāvātas īpašas atlaides atrakcijām. Dzimšanas vai vārda dienas gaviļniekam Piedzīvojumu parkā atrakcijām tiek piešķirta 50% atlaide, svinību dalībniekiem (5 - 9 personas) - 20% atlaide, bet svinību dalībniekiem (10 un vairāk personas) - 30% atlaide. Apmeklējums iepriekš jāpiesaka, un apmeklējuma datums drīkst atšķirties no dzimšanas dienas datuma ne vairāk kā par 4 dienām. Dzimšanas dienas svinībām piedāvājam noīrēt arī kādu no Piknika vietām!

Novēlam Jums patīkamu atpūtu!

Vairāk informācijas par šo un citām akcijām meklējiet: www.udensparks.lv, www.pludmalesakvaparks.lv un www.piedzivojumuparks.lv.