jaunumi

sports

Aicinām skrējējus un nūjotājus uz Reņķa dārzu!

13.jūnijā plkst. 18:30 aicinām interesentus piedalīties skriešanas un nūjošanas pasākumā Reņķa dārzā. Skrējējiem būs iespējams izvēlēties distances garumu atbilstoši savām spējām un fiziskajai sagatavotībai - no viena līdz pieciem kilometriem.

Nūjošanas interesenti var piedalīties pareizas nūjošanas tehnikas treniņos, kurus vadīs sertificēta instruktore un trenere Linda Eizenbārde. Dalībnieku reģistrācija no plkst. 18:00.

Jau šajā nedēļas nogalē, 16. – 17.jūnijā notiks Piedzīvojumu parka maratons un Reņķa dārza pasākumā Andris Valerts dalībniekus iepazīstinās ar padomiem par ēšanu pirms maratona skrējiena.

Pasākumi organizēti ES projekta „Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ventspilī’” ietvaros!

Nesēdi mājās un esi aktīvs!

 

Informējam, ka  publisko pasākumu laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Minētās fiksācijas var tikt publicētas masu mēdijos un sociālajos tīklos. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.