jaunumi

sports

Viss par atlētikas zālēm

Ir pienācis gada tumšais laiks un cilvēki sāk domāt kā pavadīt garos vakarus. Olimpiskais centrs "Ventspils" piedāvā Jums apmeklēt  atlētiskās vingrošanas zāli Basketbola hallē vai Ūdens piedzīvojumu parkā vai Pārventas sporta kompleksā.  
 

Kādēļ nodarboties tieši ar atlētisko vingrošanu?

ATLĒTISKĀ VINGROŠANA labvēlīgi ietekmē muskuļus, kā arī kaulus un to savienojumus (locītavas, saites, skrimšļus). Muguras un kāju muskuļu nostiprināšanai ir svarīga nozīme mugurkaula slimību profilaksē.
 

Vai ar atlētisko vingrošanu var nodarboties tikai vīrieši?

VIENNOZĪMĪGI NĒ! Salīdzinoši mazs skaits sieviešu apzinās to, ka sievietēm un vīriešiem nav jātrenējas atšķirīgi. Abiem dzimumiem atslēga uz skaistu un atlētisku augumu ir treniņi ar  svariem (vai savu svaru) un sabalansēts, veselīgs uzturs.

 

Basketbola halles atlētikas zāle

 
Atlētiskās vingrošanas zālē iekārtotas trīs telpas ar firmas TehnoGym trenažieriem.  Apmeklētājiem pieejamas labiekārtotas ģērbtuves.
 
Atlētikas zāles darba laiks:
 
Darba dienā: 10:00 - 21:00
Sestdienās: 10:00 - 16:00
Svētdienās: 10:00 - 16:00
 
 
 
 

Ūdens piedzīvojumu parka atlētikas zāle

2017. gadā atlētikas zāle tika pārbūvēta un paplašināta par 50 m2, kopumā vingrotājiem turpmāk atvēlot 180 m2. Tāpat zālei veikts kosmētiskais remonts. Rekonstrukcijas laikā nojaukti divi kabineti un nedaudz pārveidotas ģērbtuves.
 
Atlētiskās vingrošanas zālē uzklāts arī jauns grīdas segums. Esošais linoleja segums nomainīts pret speciāli gumijotu sporta grīdas segumu, kas ir gan ērts sportošanai, gan triecienizturīgs.
 
Apmeklētājus iepriecinās arī jauns kardio inventārs. Turpmāk sportotāji varēs izmantot jaunu velotrenažieri, skrejceliņu, elipteri jeb slēpošanas ierīci, kas ir intensīvai slodzei paredzēts trenažieris, un spēka rāmi. Atlētikas zālē iegādāti arī divi airēšanas trenažieri „Concept 2”, kas ir pasaulē labākais airēšanas trenažieris. Rekonstruētajā atlētikas zālē ierīkota kardio trenažieru zona ar deviņiem trenažieriem.
 
Atlētikas zāles un instruktora darba laiks:
 

Darba dienās no plkst. 06.45 līdz plkst. 21.00

Sestdienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 19.00

Svētdienās no 9:00 līdz 19:00.

Cenas skatīt šeit

 

Pārventas sporta kompleksa atlētikas zāle

Pārventas sporta kompleksā 2017. 26.septembrī tika atklāta atlētikas zāle. Būvniecības laikā tika pārbūvēta 3.vidusskolas aktu zāle un bibliotēkas telpas, kurās tagad ierīkota trenažieru un fitnesa zāles. Izbūvējot pāreju, šīs telpas ir savienotas ar Pārventas sporta kompleksu. Atlētikas un fitnesa telpās ir ieklāta jauna grīda, izbūvēta jauna apkures sistēma un ventilācija, izbūvētas jaunas dušas, tualetes un ģērbtuves.

Trenažieru un fitnesa zāle 285 m² platībā ir aprīkota ar modernu inventāru un tas dod iespēju augstas klases sportistiem nodrošināt kvalitatīvāku treniņprocesu, tāpat zāle ir pieejama Pārventas un pilsētas kreisā krasta iedzīvotājiem, sporta klubu sportistiem, kā arī Ventspils 3.vidusskolas skolēniem sporta stundām.

Darba laiks:

Darba dienās: 09:00 - 21:00
Sestdienās, svētdienās: 10:00 - 18:00

Cenas skatīt šeit