kontakti

Olimpiskais centrs „Ventspils”

Sporta iela 7/9, Ventspils, LV-3601

Skatīt Olimpiskais centrs „Ventspils” lielākā kartē

Olimpiskā centra "Ventspils" Basketbola halles kase:

darba dienas: 10:00 - 19:00

Sestdienās, svētdienās: 10:00 - 17:00

tel.:+371 636 22061

Jurģis Liepājnieks
valdes priekšsēdētājs
+371 29265690
+371 636 21977
olimps@ocventspils.lv
Kontaktpersonas 
Daiga
Dūma
Sporta un mārketinga daļas vadītāja
+371 28664261
daiga@ocventspils.lv
Rolands
Gorškovs
Mārketinga menedžeris
+371 20217874
rolands@ocventspils.lv
Kārlis
Gubāts
Sporta menedžeris
+371 636 24412
karlis.gubats@ventspils.lv
Agnese
Laure
Iepirkumu speciālists
+371 63626951
agnese@ocventspils.lv
Ieva
Štrausa
Personāla lietvede - sekretāre
+371 636 22587
olimps@ocventspils.lv
Signe
Štekerhofa
Galvenās ekonomistes p.i.
+371 63620393
signe.stekerhofa@ventspils.lv
Ineta
Pāvelsone
Galvenās grāmatvedes vietnieces p.i.
+371 636 26951
ineta@ocventspils.lv
Māris
Plūme
Būvniecības projektu vadītājs
+371 26448871
maris.plume@ocventspils.lv
Didzis
Žukovs
Sistēmu vadības inženieris
+371 29139652
didzis@ocventspils.lv
Ainars
Zablovskis
Basketbola un Ledus halles pārvaldnieks
+371 29476966
halle@ocventspils.lv
Inta
Tomsone
Olimpiskā centra "Ventspils" viesnīcas pārvaldniece
+371 20328279
inta@ocventspils.lv
Māris
Millers
Ūdens piedzīvojumu parka un Sporta nama "Centrs" pārvaldnieks
+371 20222815
maris.millers@ocventspils.lv
Ilmārs
Vensbergs
Sporta halles "Pārventa" pārvaldnieks
+371 26578168
ilmars@ocventspils.lv
Nauris
Tālbergs
Piedzīvojumu parka pārvaldnieka vietnieks
+371 29114990
nauris@ocventspils.lv
Dāvis
Vītols
Stadiona pārvaldnieks
+371 26147081
davis@ocventspils.lv
Inta
Lapsiņa
Piedzīvojumu parka pārvaldniece
22025920
inta.lapsina@ocventspils.lv
Ieva
Teiermane
Grāmatvede
+371 636 26951
ieva.teiermane@ocventspils.lv
Ieva
Jaunbirze
Ekonomiste
+371 63620393
ieva.jaunbirze@ventspils.lv
Anete
Černuho
Grāmatvede
+371 636 26951
anete@ocventspils.lv
Ilze
Ferstere
Grāmatvede
+371 636 26951
ilze@ocventspils.lv
Kristīne
Irbe
Galvenā grāmatvede
+371 636 26951
kristine@ocventspils.lv