jaunumi

izklaide

Šorttrekisti Roberto Puķītis un Roberts Zvejnieks Olimpiskajās spēlēs iekļūst ceturtdaļfinālā

Phjončhanas olimpiskajās spēlēs 1000m distancē notika priekšsacīkšu sacensības, kur ceturtdaļfinālā iekļuvuši Roberto Puķītis un Roberts Zvejnieks.

Ventspilnieks Roberto Puķītis startēja  astotajā priekšskrējienā. Pēc starta Puķītis iekārtojās ceturtajā vietā, bet pēc vairākiem kritieniem slidojums tika apturēts un diskvalificēts Krievijas sportists. Pēc šīs epizodes amerikānim mainīja slidas asmeni un laboja ledu, kurā tika izcirsts robs. Tam sekoja atkārtotais starts. Sportisti slidoja cieši kopā, Puķītis ilgstoši turējās otrajā vietā un šo pozīciju nosargāja līdz finišam. Slidojumā uzvarēja Šaolins Sandors Lui no Ungārijas. Atgādinām, ka 1500 metros 23 gadus vecais Puķītis ieguva 11. vietu.

Savukārt, Roberts Zvejnieks, startēja ceturtajā priekšskrējienā un pēc starta iekārtojās ceturtajā vietā, bet tad pakāpās uz trešo. Viņš ar ķīnieti Džinveju Renu sāka cīņu par otro vietu, bet tas viņu izsita no ritma. Latvietis finišēja ceturtajā vietā. Pēc šī slidojuma tiesneši izvērtēja latvieša un ķīnieša cīņu uz ledus. Tiesneši beigās pieņēma lēmumu sodīt ķīnieti un iecelt Zvejnieku nākamajā kārtā. Šajā skrējienā uzvarēja Sjinke Knegts no Nīderlandes, bet otrais bija Tibo Fokonē no Francijas.

Ceturtdaļfināli 1000 metros notiks 17. februārī, sākums paredzēts plkst. 12:44 pēc Latvijas laika. Tiešraidi būs iespējams redzēt LTV7 kanālā.

Apsveicam sportistus ar gūto panākumu un vēlam veiksmi ceturtdaļfinālā!