jaunumi

izklaide

Pasniegs balvas „Gada atzinība sportā 2017”

Veicinot sporta attīstību Ventspils pilsētā, atzīmējot Ventspils pilsētas sportistu augstos sasniegumus sportā, kā arī lai novērtētu treneru un sporta darbinieku, entuziastu ieguldīto darbu, ceturtdien, 7.decembrī, plkst. 17:00 Kultūras centrā svinīgā ceremonijā  notiks  „Gada atzinība sportā 2017” balvu pasniegšana. Balvas sportistiem un sporta darbiniekiem tiks pasniegtas par sasniegumiem sportā 2017.gadā un Ventspils pilsētas vārda popularizēšanu Latvijā un pasaulē.

Ceremonijas laikā kopumā „Gada atzinība sportā 2017” balvas tiks pasniegtas deviņās nominācijās: „Labākā sportiste”, „Labākais sportists”, „Labākais treneris”, „Cerība sportā”, „Paraugs sportā”, „Gada sporta seniors”, „Gada komanda sportā” un „Mūža ieguldījums sportā” un “Ventspilnieku simpātija sportā.”

Iedzīvotāji divās kārtās varēja balsot portālā www.ventspils.lv, aizpildīt balsošanas anketas un iemest tās urnās - Olimpiskā centra „Ventspils” basketbola halles foajē, sporta hallē “Pārventa”, iesniegt anketas Ventspils pilsētas domes Sporta pārvaldē Sporta ielā 7/9, Ventspils, LV-3601 vai sūtot e-pastu: sporta.parvalde@ventspils.lv.

Saņemtos rezultātus izvērtēja Ventspils pilsētas domes Sporta komisijā, bet apstiprināja  Ventspils pilsētas domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejā, bet atzinību ieguvēji tiks paziņoti svinīgās ceremonijas laikā.

Par ieguldījumu sporta veidu attīstībā sporta trenerus apbalvos Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers un Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents Einars Fogelis.

2016.gada noslēgumā balvas „Gada atzinība sportā 2016”” saņēma:

Nominācija “Labākā sportiste”  - Rebeka Koha (svarcelšana)

Nominācija “Labākais sportists” – Artūrs Plēsnieks (svarcelšana)

Nominācija “Labākais treneris” – Eduards Andruškēvičs

Nominācija “Cerība sportā” – Luīze Šepte (basketbols)

Nominācija “Paraugs sportā” – Valdis Cela

Nominācija “Gada labākā komanda sportā”  - Basketbola klubs „Ventspils”

Nominācija “Gada sporta seniors” – Dace Brakanska

Nominācija “Mūža ieguldījums sportā” – Anete Riekstiņa