jaunumi

sports

Olimpiskajā centrā “Ventspils” notiek treniņnometņu sezonas plānošana!

Olimpiskajā centrā “Ventspils” noris darbs pie treniņnometņu piesaistīšanas un noslogojuma grafika plānošanas. Kā katru gadu, arī šovasar Olimpiskajā centrā “Ventspils” treniņnometnes plāno aizvadīt augstas klases sportisti un sportistu komandas no Latvijas un citām valstīm.

Lai ieinteresētu pašmāju un ārvalstu sportistus izmantot Olimpiskā centra “Ventspils” sporta bāzes, ir sagatavots informatīvs reklāmas materiāls, kā arī tiek veikta sarakste un organizētas personīgas tikšanās ar dažādu sporta veidu federācijām un to pārstāvjiem. Liela nozīme ir arī labajām atsauksmēm, kuras sniedz treneri un sportisti, kas Ventspilī treniņnometnēs uzturas regulāri, tādējādi nododot informāciju saviem amata brāļiem ārvalstīs.

Šobrīd zināms, ka no 5. līdz 17. jūnijam Olimpiskajā centrā “Ventspils” notiks Oskara Bārtuļa un Kārļa Skrastiņa starptautiskā hokeja meistarības nometne bērniem un pusaudžiem. Šis būs jau trešais gads, kad Ventspils sporta bāzēs jaunie censoņi uzlabos savas prasmes pasaulē zināmu hokeja speciālistu vadībā.

Tāpat Ventspili par ikgadēju treniņnometnes vietu ir izvēlējušies Sanktpēterburgas daiļslidotāji, kuri Ventspilī trenēsies no 16.jūlija līdz 2.augustam. Plānots, ka daiļslidotāji ieradīsies aptuveni 150 cilvēku sastāvā, tai skaitā treneri, sportisti un viņu vecāki.

Olimpiskajā centrā “Ventspils” treniņnometņu sezona visaktīvāk norisinās no jūnija līdz augustam. Pagājušajā gadā Olimpiskajā centrā “Ventspils” tika aizvadītas 18 treniņnometnes, kurās piedalījās gan iepriekš minētie hokejisti un daiļslidotāji, gan Latvijas izlases bobslejisti Sandra Prūša vadībā un Latvijas slidošanas asociācija sportisti. Tāpat ik gadu Ventspilī trenējas šorttrekisti, svarcēlāji, volejbolisti, basketbolisti, ratiņbasketbolisti, vieglatlēti, vingrotāji un citu sporta veidu pārstāvji gan no Latvijas, gan ārzemēm.

Olimpiskais centrs “Ventspils” ir nacionālas nozīmes sporta bāze ar plašām sportošanas iespējām. Liela Ventspils priekšrocība sporta nometņu organizēšanā ir apstāklis, ka sporta bāzes atrodas vienuviet, kā arī sakārtotā un modernā infrastruktūra. Nometnes dalībnieki augstu novērtē sakopto pilsētvidi, jūras un pludmales tuvumu, kā arī iespējas relaksēties pēc treniņiem, piemēram, akvaparkos un SPA kompleksā.

Sporta un augstas klases starptautisku sportisko sasniegumu attīstību, kā arī veselīgu dzīvesveidu atbalsta SIA “LDZ Cargo”.